Tento web, tak jako většina webových stránek na internetu používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším procházením stránek s tím souhlasíte.

Více informací

 

 

 

 

Podporuje mojeID

Kontakt

Jarmila Benešová


tel: 725 562 413
napište nám
info@mikatomymelnik.cz
Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále VOP) platí pro nákup v internetovém obchodu Mikatomy Mělník,umístěného na webovém rozhraní www.mikatomymelnik.cz kde se webová prezentace skládá především z dětského Second Hand oblečení a upravují postup při uzavírání kupních smluv mezi prodávajícím a kupujícím (zákazníkem).

 

Prodávající/Provozovatel

Jarmila Benešová

17.listopadu 246/14

27601 Mělník

IČO 60348003

telefon: +420 725 562 413

email: info@mikatomymelnik.cz

účet: 178337815/0300 ERA Poštovní spořitelna vedený u ČSOB

nejsem plátce DPH

pouze internetový obchod

 

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Městský úřad Mělník

 

Veškeré smluvní vztahy,jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky.Je-li smluvní stranou spotřebitel,řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami Občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.).

Je-li smluvní stranou nikoli spotřebitel,řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami Občanským zákoníkem,(č. 89/2012 Sb.),vše ve znění novel.Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy.Kupní smlouva a obchodní podmínky jsou vyhotoveny v českém jazyce.Kupní smlouvu lze uzavřít v českém jazyce.

Objednávka

Vyplněním a odesláním objednávky uskutečněné prostřednictvím internetového obchodu,umístěnému na webovém rozhraní www.mikatomymelnik.czvzniká návrh na kupní smlouvu ze strany zákazníka (spotřebitele),mezi kupujícím a prodávajícím.

Objednávku lze provést elektronicky.Zákazník odesláním objednávky potvrzuje závaznost objednávky a souhlas s těmito VOP se kterými se náležitě seznámil.

Zákazník svou objednávkou také potvrzuje,že se seznámil s naším hodnocením nabízeného Second Hand oblečení,které je rozepsáno na stránce “Popis zboží”

Každá objednávka,kterou zákazník potvrdí stiskem tlačítka ODESLAT OBJEDNÁVKU,je považována za závaznou v plném rozsahu a stává se závazným návrhem kupní smlouvy.

Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí v objednávkovém formuláři.

Objednávka musí obsahovat celé jméno (jméno a příjmení) kupujícího,správnou a úplnou adresu na kterou má být zboží doručeno,elektronickou adresu a telefonní číslo kupujícího.Za správnost uvedených údajů odpovídá nakupující.Dále musí obsahovat druh a množství objednaného zboží,způsob dopravy,platbu za zboží na účet prodávajícího (odtavec Platba)

Storno objednávky

Storno objednávky lze provést do 4 hodin po odeslání objednávky na email info@mikatomymelnik.cz

 

Rezervace-střádání balíčku

Registrovaným zákazníkům umožňujeme střádání balíčku k domluvenému datu.

Rezervace je možná maximálně na dobu 14 dnů.

Při první rezervační objednávce - v objednávkovém formuláři vyplníte datum pro uzavření rezervačních objednávek na kterém jsme se domluvili.

Při vytváření další rezervační objednávky - už datum vyplňovat nemusíte,ale uvedete například “přidat k rezervační objednávce”

Při odesílání Rezervačních objednávek se nenačítá poštovné.Poštovné bude doúčtováno po uzavření všech odeslaných rezervačních objednávek.

Je pravděpodobné,že při této možnosti dosáhnete na poštovné zdarma.

K uvedenému datu,budou Rezervační objednávky uzavřené a obdržíte email s názvem Podklady k platbě s celkouvou cenou k úhradě.

Po vystavení podkladů k platbě,již nelze další zboží k uzavřené rezervaci přidávat.

Zákazníkům,kteří využijí možnost Rezervace-střádání balíčku a následně za zboží platbu neuhradí,možnost rezervace již umožněna nebude.

 

Platba

Platba je možná pouze předem na účet prodávajícího 178337815/0300

ERA Poštovní spořitelna vedený u ČSOB

Nepřijímáme platby v hotovosti,proto náš internetový obchod nepodléhá EET

Tržby plynoucí z bezhotovostních převodů jsou dobře dohledatelné.

 

Platbu na účet lze provést těmito způsoby:

  1. převodem z účtu na účet - číslo objednávky je zároveň variabilním symbolem
  2. vložením v bance na účet - je potřeba zadat veškeré důležité informace k identifikaci platby
  3. zaslat poštovní poukázkou na účet - je potřeba zadat veškeré důležité informace k identifikaci                                                                                               platby

Posíláte-li platbu z jiného účtu (bankovní účet není veden na Vaše jméno),

je do poznámky pro příjemce nutné uvést potřebné informace k identifikaci platby.

 

Pokud platba nepřijde do 3 pracovních dnů bez náležité omluvy,

zašleme Vám email s upozorněním na neuhrazenou platbu.Neobdržíme-li na tento email žádnou reakci,bude objednávka zrušena a zboží uvolněno k dalšímu prodeji.

 

Prodávající není plátcem DPH

Všechny ceny prezentovaného zboží na stránkách www.mikatomymelnik.cz jsou konečné.K celkové ceně za objednané zboží se připočítává pouze Poštovné-balík do ruky 130Kč.Balné neúčtujeme.Při objednávce nad 1000Kč včetně,poštovné uhradíme za Vás.

Faktura vystavená na základě kupní smlouvy,je současně daňovým dokladem.

 

Doručování

Doručování dokumentů elektronicky.

 

Platnost všech akčních nabídek je do vyprodání zásob.

Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy,(náklady na internetové připojení,náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám.

 

Dodací podmínky

Zásilky odesláme Českou poštou a.s. do 1-3 pracovních dnů od úhrady objednávky.

Zpravidla však odesíláme následující den po připsání platby na účet,často v ten samý den.

O průběhu objednávky informujeme na email který jste nám poskytli.

Zásilky odesíláme z hlavní pošty 276 01 Mělník po,út,stř,čt.

Česká pošta a.s. Vás informuje o převzetí zásilky do přepravy,pomocí SMS na tel.číslo,které jste nám poskytli.

V SMS  je uvedeno číslo zásilky a termín doručení.Zásilku můžete sledovat po zadání čísla zásilky na https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka

Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající.Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího.Za splnění dodávky se považuje dodání zboží na uvedené místo.Vyhrazujeme si právo eventuálních chyb dostupnosti zboží.

V případě,že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně,je kupující povinen uhradit náklady spojené s opětovným doručováním.

 

Osobní převzetí zboží

je možné ve městě Mělník,po předchozí platbě na účet prodávajícího /odstavec Platba

Jsme internetový obchod,zboží nelze zkoušet a vybírat osobně.

Výběr a objednání zboží pouze na webovém rozhraní www.mikatomymelnik.cz

Na převzetí objednaného a zaplaceného zboží,je nutná předchozí vzájemná domluva.

 

Odstoupení od smlouvy a zrušení objednávky:

Kupující může odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží,nebo poslední části dodávky, a to bez ohledu na způsob převzetí zboží,nebo provedení platby.Uvedená lhůta je určena k tomu, aby se kupující v přiměřeném rozsahu seznámil s povahou,vlastnostmi a funkčností zboží.

Kupující je oprávněn od smlouvy odstoupit i kdykoli před dodáním zboží.

Odstoupení od smlouvy kupující prodávajícímu zašle na info@mikatomymelnik.cz nebo odevzdá ve 14 denní lhůtě.Kupující nemusí uvádět důvod, pro který od smlouvy odstupuje. Pro usnadnění komunikace je vhodné v odstoupení uvést datum nákupu,číslo smlouvy / prodejního dokladu,bankovní spojení a zvolený způsob vrácení zboží.

Náklady spojené s vrácením zboží podnikateli, nese kupující.

Podnikatel vrátí všechny peněžní prostředky bez nákladů na dodání, které na základě smlouvy přijal od kupujícího.

Prodávající je povinen kupujícímu vrátit částku plně odpovídající ceně zboží a zaplaceným nákladům na jeho dodání do 14 dnů od odstoupení od smlouvy a to stejným způsobem, jakým platbu od kupujícího přijal.

Nejpozději ve stejné lhůtě je kupující povinen prodávajícímu zaslat nebo předat zakoupené zboží.Zboží by mělo být vráceno prodávajícímu (ne na dobírku) kompletní,nejlépe v původním obalu,nesmí jevit známky opotřebení či poškození.

Pokud je vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, je prodávající oprávněn vůči kupujícímu uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a započítat ho na vrácenou částku.

 

Reklamace zboží / Postup při reklamaci:

Prosíme o pozorné přečtení několika níže uvedených řádků,usnadníte tak sobě i nám postup při reklamaci a celé řešení reklamace se velmi zrychlí.

Pro nahlášení či informování se o reklamacích využijte email reklamace@mikatomymelnik.cz.

Vyplňte údaje nutné k Vaší identifikaci a podrobně popište případnou vadu.Reklamované zboží zasílejte na adresu prodávajícího viz.výše ne na dobírku (nebude převzato) a ne obyčejně.

Při reklamaci poštovné a dopravné hradí reklamující na své náklady.Reklamace vady bude vyřízena bez zbytečného odkladu,nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace,pokud se prodávající s kupujícím nedohodne jinak.

 

Prodávající neposkytuje záruku na jakost na použitý textil

Informace  ČOI https://www.coi.cz/

 

  1. a) u věci prodávané za nižší cenu na vadu,pro kterou byla nižší cena ujednána,
  2. b) na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním,
  3. c) u použité věci na vadu odpovídající míře používání nebo opotřebení,kterou věc měla při převzetí kupujícím,nebo
  4. d) vyplývá-li to z povahy věci.“

 

Prodávající si vyhrazuje právo,ukončit po upozornění obchodní vztah s takovým nakupujícím,jehož reklamace jsou neúměrné,nebo jeho nákupy vyhodnoceny jako spekulativní.

 

Ostatní se přiměřeně řídí obecně závaznými zákonnými ustanoveními,vyplývajícími zejména ze zákona č. 40/1964 Sb., Obč. zák. a č. 513/1991 Sb.,Obch. zákona,ve znění pozdějších ustanovení.

 

Převzetí zásilky

Při převzetí zásilky zkontrolujte neporušenost obalu.Převzetím zásilky stvrzujete,že jste zásilku převzali bez zjevných závad.Pokud je obal poškozený,sdělte to přímo řidiči.Pokud zjistíte,že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení,informujte přepravce do 3 pracovních dnů.

Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.

Dopravce s vámi sepíše protokol o shledané závadě a zásilka bude doručena zpět odesílateli.

V případě převzetí zásilky od dopravce,nemá kupující žádné nároky na pozdější reklamace poškozené zásilky vůči prodávajícímu.

Převzetím zásilky je další reklamace ohledně poškození a neúplnosti zásilky řešena pouze s dopravcem Česká pošta a.s.

 

Ochrana osobních údajů

Internetový obchod www.mikatomymelnik.cz se ve své činnosti řídí zákonem č. 101/2000 Sb.,o ochraně osobních údajů.

Veškeré údaje,které jsou součástí objednávky,nebo nám byla sdělena během registrace kupujícího, jsou provozovatelem považována za diskrétní a jsou chráněna proti zneužití.

Kupující souhlasí se zpracováním svých osobních údajů například: jméno a příjmení,adresa bydliště,identifikační číslo,daňové identifikační číslo,adresa elektronické pošty,telefonní číslo (dále společně vše jako „osobní údaje“).

Kupující souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím a to pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy,dále pro účely zasílání informací a obchodních sdělení prodávajícím.

Zpracováním osobních údajů kupujícího,může prodávající pověřit třetí osobu jakožto zpracovatele.Kromě osob dopravujících zboží,banky (sdělení jména,adresy dodání,telefonního čísla) nebudou osobní údaje prodávajícím předávány třetím osobám.

Vaše data mohou být využita pouze provozovatelem internetového obchodu a to pouze pro účely statistického zpracování a přímé komunikace se zákazníkem.

Kupující má právo svůj souhlas se zpracováním osobních údajů kdykoliv odvolat a to tak,že zašle emailovou zprávu na info@mikatomymelnik.cz

Používáním tohoto internetového obchodu,souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupech,za výše stanovených podmínek.

Internetový obchod si vyhrazuje právo ustoupit od záruky bezpečnosti v případě napadení serveru neznámým pachatelem (hackerem).

Pouze v takovém případě neplatí výše uvedená pravidla manipulace s daty.

 

Prohlášení o použití cookies

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na Vaše zařízení soubory,obecně nazývané cookies.

Co jsou cookies?

Cookies jsou malé datové soubory,díky kterým si navštívené webové stránky pamatují vaše úkony a nastavení,které jste na nich provedli,takže tyto údaje nemusíte zadávat opakovaně.

Cookies nepředstavují nebezpečí,mají však význam pro ochranu soukromí.

Cookies nelze použít pro zjištění totožnosti návštěvníků stránek ani ke zneužití přihlašovacích údajů.

Jaké cookies používáme?

Používáme cookies například pro zachování přepnutí zobrazení z mobilních zařízení do PC verze webu,pro kontrolu hlasování v anketách a další pro zachování vašich preferencí při prohlížení těchto webových stránek

Dále používáme cookies třetích stran (např.Google Analytics pro analýzu návštěvnosti).Tyto cookies jsou řízeny třetími stranami a nemáme přístup ke čtení,nebo zápisu těchto dat.Souhlas s ukládáním cookies většina prohlížečů automaticky akceptuje,pokud není prohlížeč nastaven jinak.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies.Použití cookies můžete omezit,nebo zablokovat v nastavení svého webového prohlížeče.V takovém případě však nemůžeme zaručit,že se Vám naše webové stránky budou zobrazovat správně.

Detailní informace o službě Google Analytics

 

Zabezpečení stránek

Zabezpečené procházení (https) je funkce šifrování protokolem SSL

Při zabezpečeném procházení do maximální možné míry,je veškerá Vaše aktivita na stránkách

www.mikatomymelnik.cz zašifrovaná.

Provozovatel internetového obchodu Mikatomy Mělník,umístěném na webovém rozhraní www.mikatomymelnik.cz si vyhrazuje právo tyto VOP doplňovat a aktualizovat bez předchozího upozornění.

V Mělníku dne 18.12.2017

 

 

NDUxN